unused_files (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: المستخدم

en: Files
ar: الملفات

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Filters
ar: المرشحات

en: Undefined
ar: غير معرف

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »
