unused_files (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filters
ast: Filtros

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
