unused_files (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Filters
ca: Filtres

en: Undefined
ca: Sense definir

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Video
ca: Vídeo

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »
