unused_files (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: User
da: Bruger

en: Files
da: Filer

en: All
da: Alle

en: Published
da: Udgivet

en: Filters
da: Filtre

en: Undefined
da: Udefinereret

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Document
da: Dokument

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »
