unused_files (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Administration
es: Administración

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: Size
es: Tamaño

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Name
es: Nombre

en: User
es: Usuario

en: Files
es: Archivos

en: All
es: Todo(s)

en: Published
es: Publicado

en: Filters
es: Filtros

en: Undefined
es: Sin definir

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Video
es: Vídeo

en: Document
es: Documento

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »
