unused_files (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Document
eu: Dokumentua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »
