unused_files (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Filters
gl: Filtros

en: Undefined
gl: Sen definir

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »
