unused_files (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
