unused_files (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
