unused_files (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: All
lv: Visi

en: Published
lv: Publicēts

en: Filters
lv: Filtri

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Document
lv: Dokuments

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »
