unused_files (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Undefined
ml: നിര്‍വചിക്കപ്പെടാത്തത്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
