unused_files (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Administration
oc: Administracion

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: Files
oc: Fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Published
oc: Publicat

en: Filters
oc: Filtres

en: Undefined
oc: Indefinit

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »
