unused_files (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
