Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Administration
am: አስተዳደር

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Field name
am: የመስኩ ስም
