Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Administration
bg: Администриране

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Details
bg: Детайли
