Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Details
bn: বিস্তারিত
