Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Administration
bs: Administracija

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Field name
bs: Ime polja

en: Details
bs: Detalji
