Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Administration
cs: Administrace

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: File extensions
cs: Přípony souborů

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Field name
cs: Název pole

en: Details
cs: Detaily

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno

en: Base path
cs: Cesta k webu
