Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: File extensions
da: Filendelser

en: Refresh
da: Opdatér

en: Field name
da: Feltnavn

en: Details
da: Detaljer

en: Task
da: Opgave

en: Last run
da: Sidst kørt

en: images
da: billeder

en: Base path
da: Basissti
