Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
