Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Administration
el: Διαχείριση

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: File extensions
el: Επεκτάσεις αρχείων

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Details
el: Λεπτομέρειες
