Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: File extensions
eu: Fitxategiaren luzapenak

en: Refresh
eu: Berritu

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Last run
eu: Azken abioa

en: Base path
eu: Bide basea
