Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Administration
fi: Ylläpito

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: File extensions
fi: Tiedostopäätteet

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Task
fi: Tehtävä

en: Last run
fi: Viimeisin ajo

en: images
fi: kuvat

en: Base path
fi: Peruspolku

en: Run
fi: Suorita
