Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Administration
he: ניהול

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: File extensions
he: סיומת קובץ

en: Refresh
he: ריענון

en: Field name
he: שם שדה

en: Details
he: פרטים

en: Task
he: משימה

en: images
he: תמונות

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי
