Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Details
hy: Մանրամասներ
