Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Administration
ja: 管理

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: File extensions
ja: ファイル拡張子

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Field name
ja: フィールド名

en: Details
ja: 詳細

en: Task
ja: タスク

en: Last run
ja: 最終実行

en: Base path
ja: ベースパス
