Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: File extensions
ka: ფაილის გაფართოებები

en: Refresh
ka: განახლება

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Details
ka: დეტალები
