Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត
