Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Administration
lt: Administravimas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Details
lt: Išsamiai
