Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Administration
mn: Удирдлага

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
