Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
