Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Administration
nn: Administrasjon

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Details
nn: Detaljar
