Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Refresh
ps: تاندول

en: Details
ps: سپړنې

en: Task
ps: دنده
