Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Administration
ro: Administrare

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: File extensions
ro: Extensiile fișierului

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Details
ro: Detalii

en: Task
ro: Sarcină

en: Base path
ro: Cale de bază
