Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Administration
ru: Администрирование

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: File extensions
ru: Расширения файла

en: Refresh
ru: Обновить

en: Field name
ru: Имя поля

en: Details
ru: Подробности

en: Task
ru: Задание

en: Last run
ru: Последний запуск

en: images
ru: изображения

en: Base path
ru: Базовый путь

en: Run
ru: Запустить

en: used in:
ru: используется в:
