Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Administration
sl: Upravljanje

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Refresh
sl: Osveži

en: Field name
sl: Ime polja

en: Details
sl: Podrobnosti
