Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: File extensions
sr: Екстензије фајлова

en: Field name
sr: Назив поља
