Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: File extensions
sv: Filändelse

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Details
sv: Detaljer

en: Task
sv: Uppgift

en: Last run
sv: Kördes senast

en: images
sv: bilder

en: Base path
sv: Grundsökväg
