Unused Images (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Details
th: รายละเอียด
