Unused Images (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Administration
ar: الإدارة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: File extensions
ar: إمتدادات الملف

en: Refresh
ar: تحديث

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Details
ar: التفاصيل

en: Task
ar: مهمة
