Unused Images (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Administration
ast: Alministración

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Details
ast: Detalles
