Unused Images (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Administration
az: İdarəetmə

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: File extensions
az: Fayl genişlənməsi

en: Refresh
az: Yenilə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Details
az: Detallar

en: Base path
az: Baza yolu
