Unused Images (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Administration
de: Verwaltung

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: File extensions
de: Dateierweiterungen

en: Refresh
de: Aktualisieren

en: Field name
de: Feldname

en: Task
de: Aufgabe

en: Last run
de: Letzter Lauf

en: images
de: Bilder

en: Base path
de: Basispfad

en: Run
de: Ausführen

en: Delete revisions
de: Revisionen löschen

en: Run all
de: Alle ausführen
