Unused Images (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Administration
es: Administración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: File extensions
es: Extensiones de archivo

en: Refresh
es: Actualizar

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Details
es: Detalles

en: Task
es: Tarea

en: Last run
es: Última ejecución

en: images
es: imágenes

en: Base path
es: Ruta base

en: Run
es: Ejecutar
