Unused Images (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Administration
et: Haldus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: Refresh
et: Värskenda

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Task
et: Ülesanne

en: Last run
et: Viimati käivitus

en: Base path
et: Baasasukoht
