Unused Images (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Administration
gl: Administración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Details
gl: Detalles

en: Task
gl: Tarefa

en: images
gl: imaxes

en: Base path
gl: Ruta base
