Unused Images (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Administration
hi: प्रशासन

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: File extensions
hi: फाइल एक्सटेंशन

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Task
hi: कार्य
