Unused Images (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Details
kk: Мәліметтер
