Unused Images (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Administration
lv: Administrēšana

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: File extensions
lv: Faila paplašinājumi

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Task
lv: Uzdevums

en: Base path
lv: Bāzes ceļš
