Unused Images (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Administration
pt: Administração

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: File extensions
pt: Extensões de arquivo

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Details
pt: Detalhes

en: Task
pt: Tarefa

en: Last run
pt: Última vez que rodou

en: images
pt: imagens

en: Base path
pt: Caminho base
